Wakacyjne talent show

Oferta specjalna
Wakacyjne talent show

WAKACYJNE TALENT SHOW

W każdą sobotę w okresie od 7.07.2018 do 1.09.2018 o godzinie 21:00 w Sali Kongresowej Hotelu Gołębiewski w Wiśle gościć będziemy mistrzów akrobatyki i iluzji. Uczestnicy Talent Show będą mogli nie tylko podziwiać ich umiejętności, ale również spróbują swoich sił w niezwykłych dyscyplinach w czasie piątkowych warsztatów prowadzonych przez artystów. A najlepsi wezmą udział w finale Talent Show wraz z gwiazdami!

 

Arkadiusz Gwizdała

Wszystko zaczęło się od książki. Nie była to zwykła książka, bo i Arek nigdy nie był zwykłym chłopcem. Magiczna książka zapoczątkowała jego drogę ku zgłębieniu tajników iluzji i szybko okazało się, że ma do tego niezwykłe predyspozycje. Rozumiał światłocień tych tajemniczych praktyk i potrafił go wykorzystać doskonale, szeroko otwierając oczy widzów. Każdy pokaz Arkadiusza Gwizdały to jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne show. Od innych iluzjonistów odróżnia go zamiłowanie do magii baniek mydlanych, jednak poza nią potrafi jeszcze dużo więcej.... Przekonaj się sam!

 

Delfina i Bartek

Wielokrotni Mistrzowie w swoich dyscyplinach. Bartek to między innymi pięciokrotny Mistrz Polski Juniorów w Fitnessie Gimnastycznym Mężczyzn oraz Mistrz Polski Seniorów z 2016 roku. Delfina z kolei może pochwalić się II miejscem na Mistrzostwach Świata i III miejscem na Mistrzostwach Europy w formacjach tanecznych. Okazało się jednak, że dopiero razem stworzyli duet idealny, który pozwolił zwyciężyć V edycję polskiego "Mam Talent". Ich występy i prowadzone przez nich warsztaty zachwycają publiczność w każdym wieku. Czy uda Ci się powtórzyć ich akrobacje?

 

Tomasz Kabis

"Czarodzieje mogą wszystko!" - tym mottem kieruje się od początku swojej kariery. A systematyczne i konsekwentne treningi Tomasz Kabis rozpoczął już mając 8 lat. Uwielbia radość, którą dzieli się ze swoją publicznością. Magia to ogromna pasja, którą Tomasz zaraża absolutnie wszystkich. Zobacz jego bajkowy świat, pełen marzeń, których spełnienie jest na wyciągnięcie ręki!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij