Gastronomia
Restauracje


Restauracja Zielona

Hotel Gołębiewski Białystok to gwarancja pysznych obiadów serwowanych w eleganckich wnętrzach Restauracji Zielonej. Kwiaty, świece, nastrojowa muzyka w tle oraz w pełni profesjonalna obsługa to doskonały wstęp do celebracji każdego posiłku, bez względu na to, czy jest to lunch biznesowy, romantyczna kolacja czy też spotkanie w rodzinnym gronie. Goście Restauracji Zielonej mogą wybierać spośród wyśmienitych dań a’la carte zarówno kuchni polskiej, jak i europejskiej. Co ważne, wszyscy pracujący u nas kucharze to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w przyrządzaniu rozmaitych posiłków.

 

Restauracja Hotelu Gołębiewski w Białymstoku

Zielona Restauracja to miejsce, w którym w wybrane piątki oraz soboty będziesz mieć okazję posłuchać muzyki na żywo w wykonaniu duetu – Ewy Animuckiej-Doroszko i Tadeusza Doroszko. Ponadto zachęcamy również do organizowania w lokalu wesel, komunii, a także innych przyjęć okolicznościowych.

 Do Restauracji Zielonej zapraszamy codziennie od godziny 15.00!

Restauracja Czerwona

W Restauracji Czerwonej,  znajdującej się na I piętrze Hotelu, podejmujemy Gości pysznymi śniadaniami w formie stołu szwedzkiego w godzinach 6.30 - 10.30.
Na śniadania zapraszamy również osoby niezameldowane w Hotelu. Koszt śniadania jest następujący:

  • dorośli -  44 zł/ osobę; w dni świąteczne - 80 zł/os.
  • dzieci do 4 roku życia – wstęp na posiłek z rodzicami/ opiekunami bezpłatny,
  • dzieci do 12 roku życia 50% ceny;  w dni świąteczne - 50 zł/os.

Restauracja Czerwona dysponuje 250 miejscami, dlatego idealnie sprawdzi się do organizacji przyjęć weselnych oraz bankietów firmowych.

Zapraszamy!

Kawiarnia Patio

Kawiarnia Patio

Klub Nocny

Klub Nocny

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij