Skrzypce w Klubie Nocnym

Oferta specjalna
Skrzypce w Klubie Nocnym

18.02 - 18.02.23

 

 
 

Patryk Levicki
18.02. – od 22.00 w klubie nocnym


występ jednego z najlepszych skrzypków klubowych w Polsce – Patryka Levickiego.

Feeling instrumentu, osobowość i niepodrabialny vibe są głównymi znakami rozpoznawczymi wrocławskiego muzyka. Patryk występuje w wielu miejscach nie tylko w Polsce, ale i na świecie. To właśnie podczas jego wyjątkowych show na żywo najlepiej udziela się charyzma artysty.

Patryk występował w klubach takich jak Pacha Poznań, Shine, Klub 30, Million, Grey Szczecin, Grey Wrocław, X-Demon, Eter i wiele innych. Grał m.in. na eventach Electrocity V czy Amsterdam Dance Mission. Podczas każdego z jego występów czaruje rozentuzjazmowaną publiczność muzyką, w której nie brakuje dodatków w postaci nowych elementów brzmieniowych. We władysławowskim klubie Czarny Koń z niekłamaną przyjemnością pełni rolę letniego rezydenta.

 
 

Patryk LevickiArtysta znany jest ze swojego zamiłowania do tworzenia nieszablonowych aranżacji utworów klubowych, czego owocem jest kilka coverów znanych na całym świecie. Jest również współzałożycielem uwielbianego przez klubową publiczność zespołu Hype City, grającego połączenie brzmień elektronicznych, house i deep house.

Muzyka grana przez Patryka dostarcza słuchaczom wielu wyrazistych i estetycznych doznań słuchowych, a występy live zachwycają dodatkowo precyzją wykonania i wyjątkowymi wrażeniami wizualnymi.

Patryk Levicki - człowiek wielu talentów, niegodzący się na jakiekolwiek ograniczenia w muzyce. Dzięki niezwykle pozytywnej aurze, którą kreuje swoimi dźwiękami, każdy jego występ wywiera na słuchaczach ogromne wrażenie.

 
 

 

Zarezerwuj już teraz !

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij