Sylwester

Oferta specjalna
Sylwester

31.12.18 - 01.01.19

Zaproszenie 790 zł / os Rezerwacja pobytu

Sylwester w Hotelu Gołębiewski

koncert Ray Wilson GENESIS Classic

Genesis Ray Wilson Clasic
 

zespół PECTUS – SIŁA BRACI

Pectus

oraz zespół Cocons Club wraz z Natalią Podwin (The Voice of Poland)

31.12.2018, godz. 21.00

Sala Kongresowa

Bal Sylwestrowy poprowadzi
Ivona Pavlovic

Ivona Pavlovic

 

Gramy z najlepszymi i dla najlepszych...
GRAMY DLA CIEBIE!

Niższe ceny przy wcześniejszej przedpłacie! Rezerwuj już dziś i baw się razem z nami!


Rok 2018 nie tylko zwiastuje 50 lat od powstania jednego z najlepszych zespołów rockowych na świecie, grupy GENESIS, ale także pięćdziesiąte urodziny jednego z najlepszych brytyjskich wokalistów, jakim bez wątpienia jest Ray Wilson. Podczas koncertu nie zabraknie solowej twórczości szkota ale przede wszystkim wielkich przebojów jak  np. “Another day in paradise”, “No son of mine”, “Land of confusion”, “In the air tonight” “Follow you follow me” czy “Congo” .

Ray Wilson został wyróżniony przez „Classic Rock Magazin“ jako jeden z najwybitniejszych wokalistów z Wielkiej Brytanii, kompozytor, autor tekstów, ceniony zwłaszcza za sceniczną charyzmę i zawsze wysoką formę koncertową. Swoją klasę potwierdził współpracą z zespołem Genesis, kiedy to w 1996 roku zastąpił w roli wokalisty Phila Collinsa. Szkocki wokalista współpracował także z takimi artystami jak Armin Van Buuren, RPWL czy Scorpions.


PECTUS – Tomasz Szczepanik, Marek Szczepanik, Mateusz Szczepanik, Maciej Szczepanik.  Wspólna praca panów rozpoczyna już się w październiku 2011 roku, choć słuchając „dla Ciebie”, czy kolejnej „Barcelony” można stwierdzić, że robią to od zawsze. We wrześniu 2012 roku za sprawą wielu rozgłośni radiowych, Polacy spacerują wraz z zespołem po malowniczych uliczkach i zakamarkach stolicy Katalonii. „Barcelona” staje się przebojem.

 

PLAKAT PECTUS


PLAKAT GENESIS CLASSIC

 

PLAKAT IVONA PAVLOVIĆ
 

CENNIKI

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij